ادبیات جهان میراث دار زبان و ادب فارسی

۲۳ مهر ۱۳۹۸
۰۴:۰۲:۵۷
admin
نظرات (0)

امروز 27 سنبله روز شعر و ادب فارسی است. شعر و ادب شناسنامه هویتی ایرانیان است و از قدیم الایام، ایران به عنوان سرزمین عطر و گل و زیبایی و داستانهای دلاویز در جهان شناخته شده است. به باور «آبل بونار» شاعر معاصر فرانسوی:

«ممکن است کسی که همه کشورهای آسیا را در نوردیده، در همه آنها به سیاحت پرداخته و با مردم آنها درآمیخته است، از فلسفه هند سرمست گردد، از عظمت چین به حیرت افتد و از نبوغ ژاپن در شگفت آید؛ ولی بی گمان از هنر ایران مسحور خواهد شد و این ملت که در همه هنرها تا سرحد کمال درخشیده، به یکی از آنها بیشتر دل بسته است، و آن شعر و ادب است.»

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

پاسخ بازی آمیرزا

۲۳ مهر ۱۳۹۸
۰۴:۰۱:۴۵
admin
نظرات (0)

اگر بخواهیم به سراغ بازی هایی برویم که در بین کاربران طرفداران بیشتری برای خود دست و پا کرده اند، بدون شک یکی از بهترین بازی ها برای این کار بازی زیبای آمیرزا می باشد. اگر تا به حال آمیرزا را بازی نکرده باشید و یا حداقل نام آن را هم نشنیده باشید، به احتمال زیاد شما از افرادی هستید که به طور کلی از تلفن همراهتان برای انجام بازی استفاده نمی کنید. آمیرزا به حدی محبوب است که در کم مکان عمومی می توان حضور داشت که در آن کسی در حال انجام بازی آمیرزا نباشد. این همان چیزی است که برای بسیاری از کاربران برای انتخاب یک بازی جذاب اهمیت دارد. آمیرزا را می توانید در کنار خانواده نیز امتحان کنید که این کار باعث خواهد شد سرعت قابل قبولی برای انجام آن داشته باشید اگر خودتان به تنهایی پیش بروید هم این کار همچنان امکان پذیر است ولی امیدی به امتیازهای بالا نداشته باشید.

این بازی بدون شک پادشاه بازی های حدس کلمات می باشد که از نمونه های خارجی کپی برداری شده است. آمیرزا کاراکتر محبوب این بازی می باشد که در تمامی مرحله های بازی در کنار شما حضور دارد اما در هر فصل نیز یک سوپرایز در مقابل شما قرار خواهد گرفت و آن هم شخصیت هر مرحله می باشد. در این بازی شخصیت های زیبایی برای هر فصل در نظر گرفته شده اند که اسامی آن ها نیز خنده دار می باشد. در فضاسازی بازی نیز سعی شده است از مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری تمامی استان ها و شهرهای بزرگ کشورمان استفاده شود که البته به طور هوشمندانه ای شاهد اجرای این امر بوده ایم. سکه هایتان را باید در بازی آمیرزا مدیریت کنید به این علت که چه بخواهید و چه نخواهید در این بازی به سکه های زیادی نیازمند خواهید شد. آمیرزا برای همه محبوب است و شما نیز می توانید علاقه خود را به این بازی مورد بررسی قرار دهید. در آخر نیز به عنوان کمک به کاربران سایت خودمان، جواب های بازی آمیرزا را در اختیار طرفداران این بازی دوست داشتنی قرار می دهیم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

بهترین ست ورزشی

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۹:۵۰
admin
نظرات (0)

بهترین جنس لباس ورزشی کدامند.
از انجا که امکان تعریق در ورزش بسیار زیاد است .باید لباسی مناسب برای ورزش انتخاب کنیم .
لباس های تمام نخ یا نخ پنبه، بهترین جنس برای لباس های ورزشی هستند. لباس های نخی یا پنبه ای، عرق را به سادگی به خود جذب می کنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحیه زیر بغل و کشاله ران می گیرند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

عصب شنوایی

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۶:۴۷
admin
نظرات (0)

عصب شنوایی (Cochlear nerve) بخشی از عصب دهلیزی حلزونی است و از نورون‌های آوران اولیه که اطلاعات را به دستگاه شنوایی مرکزی ارسال می‌کنند و نورون‌های وابران حلزونی که بر حلزون و برخی فیبرهای عصبی اتونومیک (مانند فیبرهایی که به عروق خونی می‌روند) نقش کنترلی دارند، تشکیل شده است.

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

مشکلات شنوایی از چه زمانی شروع می شود؟

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۵:۳۳
admin
نظرات (0)

ناشنوایی و اختلال در شنوایی عبارت است از کاهش توانایی یا ناتوانی کامل در شنیدن . ناشنوایی می تواند به علت مشکل در استخوان های کوچک موجود در گوش میانی که صدا را انتقال می دهند یا مشکل در شاخه های عصب هشتم مغزی که صدا را به مغز انتقال می دهند باشد . فقدان شنوایی به تدریج با افزایش سن شما رخ می دهد و (پیرگوشی) رایج است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

کم شنوایی

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۴:۱۸
admin
نظرات (0)

سمعک نیک آوا کم شنوایی | علائم کم شنوایی | عوامل ایجاد کم شنوایی
کم شنوایی | علائم کم شنوایی | عوامل ایجاد کم شنوایی
علائم کم شنوایی | از کجا بفهمیم کم شنوایی داریم؟
اغلب شنوایی را مهم ترین حس انسان در نظر می گیرند. ما به وسیله ی حس شنوایی با دریافت صدا و تفسیر گفتار با دیگران ارتباط برقرار می کنیم. این در حالی است که وجود اختلال در سیستم شنوایی، می تواند وجوه مختلف زندگی فرد اعم از زندگی اجتماعی، اقتصادی و یا عاطفی را تحت تاثیر قرار دهد و حتی فرد را به ورطه گوشه گیری و انزوا یکشاند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اهمیت تست شنوایی سنجی چیست؟

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۲:۵۸
admin
نظرات (0)

فردی که دچار کم شنوایی ناگهانی شود این اختلال را به وضوح در خود مشاهده می کند. اما گاهی ممکن است کم شنوایی به مرور و تدریجی اتفاق بیفتد و تغییرات در سیستم شنوایی فرد به صورت خفیف باشد. در این صورت فرد کمتر متوجه تغییر سیستم شنوایی خود می شود. در این حالت فرد ممکن است تا زمان کم شنوایی شدید به این عارضه توجه آنچنانی نکند. بهتر است کم شنوایی تدریجی در حالت های ابتدایی درمان شود تا در آینده باعث بروز مشکلات جدی تر نشود. برای تشخیص میزان شنوایی تست شنوایی سنجی انجام می شود. شنوایی سنجی شامل چندین تست می باشد


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

چه دلایلی باعث ایجاد افت شنوایی می شوند

۷ مهر ۱۳۹۸
۰۱:۱۰:۴۸
admin
نظرات (0)

کارشناسان باور دارند که آسیب وارد شدن به هر قسمتی از گوش می‌تواند باعث ایجاد مشکلات شنوایی شود. اگر شما در کانال گوش یا گوش میانی با مشکل مواجه شوید، اصطلاحاً به آن کم شنوایی انتقالی گفته می‌شود. در کم شنوایی انتقالی، انتقال صدا مسدود شده یا این که به صورت کامل به گوش میانی منتقل نمی‌شود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

خدمات لیزر و زیبایی در تهرانپارس

۲۰ شهریور ۱۳۹۸
۰۳:۵۴:۴۳
admin
نظرات (0)

 

خدمات زیبایی و لیزر دکتر رضا شیرمحمدی ، لیزر و زیبایی در تهرانپارس ،  بخشی از خدمات تخصصی مرکز لیزر در تهرانپارس می باشد که با ارائه خدمات لیزر جهت درمان بیماری های پوستی ، لاغری و تناسب اندام و زیبایی صورت ، رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی را به لیزر درمانی جلب می نماید .

 

خدمات لیزر و زیبایی در تهرانپارس :
خدمات لیزر و زیبایی در تهرانپارس ، خدماتی جهت جوانسازی پوست و زیبایی ، کاشت مو ، لاغری ، تناسب اندام و خدمات لیزر صورت و بدن می باشد . پیشینه لیزر درمانی به سال 1960 باز می گردد که با توجه به رشد تکنولوژی و فنی در زمینه لیزر ، این پدیده نیز دچار تغییرات تکاملی شده است . در حال حاضر لیزرهای متعددی در بخش های زیبایی و سلامتی افراد تولید و استفاده می شود . متقاضیان لیزر درمانی جهت زیبایی و لاغری به مراکز خدمات لیزر و زیبایی در تهرانپارس در شهر تهران مراجعه می کنند . از خدمات لیزر درمانی می توان به لیزر موهای زائد ، پاک کردن تاتو ، از بین بردن لکه های صورت ، رفع جای جوش و زخم از روی پوست و لاغری توسط دستگاه های لیزر اشاره نمود .

 
 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

بهترین زمان برای شنوایی سنجی نوزاد و اهمیت غربالگری

۶ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۰۶:۰۴
admin
نظرات (0)

غربالگری و تست شنوایی آزمون ساده ایست که بسیار پر اهمیت و ضروری است. چگونه می توانیم از کم شنوایی و عوارض آن در فرزندمان پیشگیری کنیم؟ سن تشخیص کم شنوایی (قبل از ۳ ماهگی) و شروع توانبخشی (قبل از ۶ ماهگی) از عوامل مهم در بهبود گفتار و زبان در کودکان کم شنواست. باید به آن اهمیت داد

 


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به choorikiare است.